• Wycieczka do Krakowa

11.10.2015

30 września byliśmy na wycieczce w Krakowie. Spędziliśmy przyjemnie czas wśród egzotycznych zwierząt w krakowskim ZOO, byliśmy na Wzgórzu Wawelskim i na Rynku Głównym. Nie omieszkaliśmy też złożyć wizyty u Smoka Wawelskiego, który powitał nas ziejącym ogniem. Zdjecia w albumie.

• Wycieczka klasy III

27.09.2015

23 września uczniowie klasy III odwiedzili miejsce urodzenia patrona szkoły mjra Ludwika Marszałka "Zbroi" . Tam minutą ciszy oddali hołd bohaterowi oraz zapalili znicze. Był też czas na jesienne ognisko, zabawę i spacer po  lesie. W opiece nad uczniami pomagały mamy dwóch uczniów, Bardzo dziękujemy. Zdjęcia w albumie.

• Akcja "Sprzątanie Świata"

22.09.2015

Jak co roku, we wrześniu uczestniczyliśmy w akcji "Sprzątanie Świata". Pogoda dopisała i dzięki temu mogliśmy pozbierać wszystkie śmieci zalegające w centrum naszej pięknej miejscowości. Przy okazji tej akcji apelujemy do wszystkich mieszkańców, by razem z nami dbali o środowisko. Zdjęcia w albumie.

• Witaj Szkoło!!!

06.09.2015

1 września rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2015/16. Zainaugurowaliśmy go mszą świętą w intencji wszustkich uczniów i nauczycieli, a następnie uroczystą akademią. Dyrektor szkoły, pan Józef Chodak przywitał wszystkich serdecznie po dwumiesięcznym wypoczynku. Akademię przygotowali uczniowie klasy VI pod opieką pani Ewy Gąsior. Zdjęcia w albumie.

• Koniec Roku Szkolnego 2014/2015

03.07.2015

26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Uroczystą akademię przygotowała klasa VI pod opieką pana Seweryna Święcha. Dyrektor szkoły, pan Józef Chodak wręczył uczniom wzorowym i wyróżnionym świadectwa z paskiem i pamiątkowe książki. Listy gratulacyjne otrzymali również rodzice wyróżnionych uczniów. Pan dyrektor podziękował także przedstawicielkom Rady Rodziców za współpracę i pomoc w zorganizowaniu kilku okolicznościowych imprez i wręczył im pamiątkowe dyplomy. Koniec roku szkolnego to czas pożegnań. Oprócz uczniów klasy VI pożegnaliśmy również panią Sabinę Brzozowską, nauczycielkę, która przyczyniła się do wychowania kilku pokoleń uczniów. Pani Sabino, dziękujemy! Zdjęcia z uroczystości w albumie.

• Konkurs ekologiczny

03.07.2015

Jak wiele ciekawych zabawek można zrobić z odpadów ekologicznych pokazali nasi uczniowie biorący udział w konkursie ekologicznym na wykonanie postaci z bajki. Konkurs przygotowało Koło Gospodyń z panią Beatą Wiśniowską na czele. Efektem konkursu była wystawa prac zorganizowana w bibliotece szkolnej i pieczone kiełbaski dla wszystkich dzieci. Takich konkursów więcej. Dziękujemy.

• Wycieczka do Miejsca Piastowego

10.06.2015

9 czerwca uczniowie klas II, III i IV spędzili miło czas na zabawach w gościnnym Miejscu Piastowym, gdzie siostry Michalitki już od kilkunastu lat organizują dzieciom Dzień Dziecka. Najpierw wszyscy uczestniczyliśmy we mszy świętej, a później każdy mógł sobie znaleźć coś fajnego do zabawy. Nie byliśmy też głodni, bo sponsorzy zadbali o nas, przygotowując nam bigos i parówki. Zdjęcia w albumie.

• Konkurs wiedzy o patronie szkoły

09.06.2015

Dnia 3 czerwca, w rocznicę nadnia szkole imienia mjra Ludwika Marszałka "Zbroi" odbył się konkurs wiedzy o patronie. Wzięło w nim udział dziewięciu uczniów z klas IV - VI. Konkurs zorganizowała pani Danuta Mazur, nauczycielka historii w naszej szkole. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy nagrody.

• Dzień Dziecka w przedszkolu 2015r.

08.06.2015

W dniu 08.06.2015r. dzieci z przedszkola  obchodziły Dzień Dziecka. Na boisku sportowym dzieci korzystały  z takich atrakcji jak : jazda po torze samochodzikowym, który nie tylko bawił chłopców, jak również dziewczynki w roli kierowcy świetnie sobie radziły. Basen z kolorowymi piłeczkami to także wspaniała frajda, można się  było całkiem  zanużyć w piłeczkach. Duży zamek zjeżdzalnia przyciągał wielu śmiałków, którzy z energią i zapałem pokonywali trudy wychodzenia  do zamku. Dobry humor  i pogoda dopisywała wszystkim uczestnikom imprezy plenerowej.

• Wycieczka do zamku "Kamieniec"

07.06.2015

15 maja, uczniowie klasy IV uczestniczyli w wycieczce do zamku "Kamieniec" w Korczynie - Odrzykoniu. Zamek to warownia obronna z XIV wieku rozsławiony przez Aleksandra Fredro, który akcję swojej komedii pt. Zemsta" umieścił właśnie w tym miejscu. Uczniowie wraz z wychowawczynią panią Zofią Święch zwiedzili ruiny zamku oraz Muzeum Zamkowe. Zdjęcia w albumie.

• Wycieczka rowerowa klasy V

03.06.2015

14 maja uczniowie klasy V wraz z wychowawczynią panią Ewą Gąsior oraz panią Katarzyną Kazała uczestniczyli w wycieczce rowerowej do Głobikowej. Celem wycieczki było poznanie najbliższego regionu, piękna krajobrazu Brzezin i okolic. Uczniowie podczas jazdy utrwalili sobie przepisy ruchu drogowego poznane w klasie IV oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Zdjęcia w albumie.