• INFORMACJA

    • Drodzy Rodzice i Uczniowie

     Zapraszamy Was  na uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2020/2021, które odbędzie się 1 września 2020 roku.

     O godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Brzezinach  zostanie odprawiona Msza Święta dla chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

     Z kościoła do szkoły dzieci wracają pod opieką wychowawców w grupach klasowych, zachowując bezpieczne odległości. 

     Dzieci przedszkolne zapraszamy wraz z rodzicami na salę gimnastyczną, gdzie odbędzie się spotkanie z wychowawcami. Zostaną przekazane wszystkie informacje dotyczące pracy szkoły i oddziałów przedszkolnych. Do budynku szkoły rodzic z dzieckiem wchodzi i wychodzi wejściem przy sali gimnastycznej.

     Rodzic ucznia, towarzyszący dziecku, jest zobowiązany do zasłonięcia ust i nosa we wspólnych przestrzeniach szkoły oraz podczas spotkania z wychowawcą.  Dezynfekcja rąk po wejściu do budynku szkoły jest obowiązkowa dla wszystkich wchodzących do placówki.

     Uczniowie wszystkich klas po wejściu do budynku szkoły udają się do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

     Uczniowie klas I-III wchodzą do szkoły wejściem bocznym.

     Uczniowie klas IV-VIII wchodzą do szkoły wejściem głównym.

     Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa – dezynfekcja rąk, osłona ust i nosa (posiadanie maseczki lub przyłbicy), zachowanie dystansu 1,5m. 

     Rodziców uczniów oczekujących na dzieci prosimy o przebywanie na zewnątrz budynku z zachowaniem dystansu społecznego.

     Dowozy uczniów:

     Trasa i godzina odjazdu busa:

     Brzeziny Rzeki, Brzeziny Dolne - 650

     Brzeziny Górne - 715

     Brzeziny Bukowina, Zalas, Baj - 730

     Dzieci w busie powinny mieć maseczki zasłaniające im usta i nos.

     Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa w szkole, obowiązującymi od 1.09.2020r.

     zamieszczonymi w zakładce "Informacje dla Rodziców"

     Dyrektor szkoły

     Józef Chodak

    • Mural upamiętniający patrona szkoły

    • Od 7 lipca mieszkańcy Brzezin oraz goście mogą podziwiać mural, który przedstawia patrona naszej szkoły, rodaka, żołnierza wyklętego - podpułkownika Ludwika Marszałka „Zbroję”. Mural powstał z inicjatywy Fundacji Rozwoju SOLID z Ropczyc w ramach projektu Ministerstwa Obrony Narodowej i umieszczony został na ścianie frontowej budynku szkoły, której uczniem był mały Ludwik. Głównym celem pomysłodawców było upamiętnienie człowieka, bohatera w lokalnej społeczności. Mural namalowany został przez artystę, pana Arkadiusza Andrejkowa z Sanoka. Dziękujemy i zapraszamy do oglądania.

    • Bezpieczne wakacje 2020

    •  

     Wakacje to czas odpoczynku i zabawy.  Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo.

     W tym roku wakacje będą inne niż zwykle, ponieważ wszyscy musimy nauczyć się nowych zasad bezpieczeństwa i wyrobić nawyki, które pomogą nam ochronić się przed koronawirusem. Jak powinniśmy postępować, aby miło i zdrowo je spędzić?

     Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.

     Przypominamy więc naszym uczniom najważniejsze z nich:

     1. Dbaj o swoje bezpieczeństwo:

     - Często myj ręce, zachowuj dystans społeczny i unikaj zatłoczonych miejsc.

     - Na zabawy wybieraj miejsca bezpieczne, oddalone od jezdni i wykopów,

     - Nie niszcz i nie zaśmiecaj otoczenia, dbaj o środowisko,

     - Rozpalaj ogniska tylko w miejscach do tego przeznaczonych, pod nadzorem dorosłych,

     - Mów zawsze rodzicom dokąd wychodzisz, po zmroku nie wychodź bez opieki osoby dorosłej,

     - Gdy jesteś sam w domu, nie otwieraj drzwi obcym,

     - Nie korzystaj z propozycji jazdy samochodem (lub spaceru) z nieznajomymi,

     - Uczestnicząc w pracach polowych zawsze zachowaj ostrożność,

     - Nie zbliżaj się do obcego psa, dzikich zwierząt, nie dotykaj ich, nawet jeśli robią wrażenie łagodnych,

      

     1. Bezpieczeństwo na drodze:

     - Pamiętaj, że jezdnia nie jest placem zabaw! Zachowaj na niej wyjątkową ostrożność,

     - Korzystaj ze ścieżek rowerowych; jeżeli jedziesz po jezdni, przestrzegaj przepisów ruchu drogowego,

     - Pamiętaj, że unikniesz urazów, jeśli będziesz zakładał kask ochraniający głowę,

     - Uważaj podczas przechodzenia przez jezdnię,

     - Bądź widoczny na drodze (używaj odblasków, świateł, kamizelki odblaskowej),

      

     3. Bezpieczeństwo nad wodą

     - Pamiętaj, że kąpiemy się tylko w miejscach wyznaczonych i oznakowanych (kąpieliska strzeżone),

     - Nigdy nie skacz do wody w miejscach, które nie są do tego przeznaczone,

     - Nie wchodź do wody po posiłku,

     - W wodzie zachowuj się ostrożnie,

     - Podczas upalnych dni unikaj przegrzania i odwodnienia organizmu, pij dużo wody (3 litry na dzień), unikaj oparzeń słonecznych skóry, opalaj się tylko używając kremu z filtrem słonecznym, chroń oczy nosząc okulary słoneczne, noś nakrycie głowy.

      

     Bezpiecznych wakacji życzy dyrektor szkoły, nauczyciele i pracownicy obsługi.

      

      

    • INFORMACJA

    • Egzamin ósmoklasisty

     Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

     W dniach 16-18 czerwca 2020r. w naszej szkole przeprowadzony zostanie egzamin ósmoklasisty zgodnie z poniższym harmonogramem.

     Egzamin ósmoklasisty 2020

     Dla pozostałych uczniów są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

     Dyrektor szkoły:

     Józef Chodak

    • Święto Szkoły

    • Święto Szkoły – 3 czerwca

     Święto Szkoły to wyjątkowy dzień w kalendarzu szkoły, tym bardziej, że nasz patron  major Ludwik Marszałek 10 stycznia 2020 został pośmiertnie awansowany do stopnia podpułkownika.

     Dziś charakter świętowania jest zupełnie inny, sięgniemy zatem pamięcią wstecz, oprzemy się na wspomnieniach i przypomnimy sobie historię nadania  imienia naszej szkole.

     Już od 30 lat patronuje naszej szkole Ludwik Marszałek, żołnierz wyklęty – niezłomny, wybitna postać, która zapisała się na kartach historii, nie tylko naszej miejscowości.

     Niedziela 3 czerwca 1990 roku była szczególnym dniem dla społeczności naszej szkoły. Uroczystość nadania imienia szkole zainaugurowana mszą świętą w Kościele Parafialnym p.w. św. Mikołaja koncelebrowana była przez księdza proboszcza Franciszka Wybrańca i księdza dr Jana Zwierza. Po mszy świętej ksiądz Franciszek Wybraniec poświęcił tablicę pamiątkową umieszczoną na frontowej ścianie budynku szkoły. W święcie udział wzięła społeczność szkolna, rodzina, przedstawiciele władz samorządowych, oświatowych i służb mundurowych, kombatanci oraz mieszkańcy Brzezin. Uroczystość była okazją do wspomnień i uczczenia pamięci majora oraz jego towarzyszy, którzy stali się symbolem, walczącego do końca polskiego żołnierza i partyzanta. Szczególnie miłe słowa usłyszeliśmy od dzieci naszego patrona, Marii i Krzysztofa oraz od jego siostry, Emilii Szlachta, którzy ze wzruszeniem wspominali ojca i brata, dziękując przy tym za zaproszenie, miłą i życzliwą atmosferę. Uroczystość nadania imienia była bardzo ważnym wydarzeniem w historii naszej szkoły. Dzięki temu uzyskała ona  indywidualną tożsamość, wyróżniającą ją spośród innych szkół w gminie.  

     Decyzja o wyborze Ludwika Marszałka na patrona naszej szkoły była jak najbardziej słuszna. To ważne, aby od dziecka uczyć się, czym jest patriotyzm, jak ważny może być w życiu człowieka oraz co znaczyło słowo Ojczyzna dla naszych przodków.

     Każdego roku w pierwszych  dniach czerwca szkoła obchodzi swoje święto. Bohaterska postać i patriotyczne czyny naszego patrona służą nam za wzór, czcimy pamięć o nim, przypominamy życiorys i jego zasługi w obronie ojczyzny. Starsi uczniowie chętnie biorą udział w „Konkursie wiedzy o patronie”, a młodsi realizują się w konkursie plastycznym. Szczególnie ważny wydźwięk miały uroczystości związane z okrągłymi rocznicami. Obchody rocznicowe rozpoczynały się Mszą Świętą odprawianą w Kościele Parafialnym przez księdza dziekana Józefa Kłosowskiego. Młodzież szkolna oraz zaproszeni goście składali wiązanki kwiatów oraz zapalali znicze pod tablicą pamiątkową. Oficjalną część uroczystości kończyły występy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Na zakończenie spotkania znakomici goście zwiedzali Izbę Pamięci i wpisywali się do Księgi Pamiątkowej Szkoły. Były to bardzo ważne i podniosłe dni w życiu naszej szkoły. Podczas uroczystości panował miły, sentymentalny nastrój, a goście zawsze ciepło i serdecznie wypowiadali się o szkole i gratulowali nam udanych jubileuszy.

     3 czerwca 2020 r. w 30. rocznicę nadania szkole imienia dyrektor szkoły p. Józef Chodak wraz z p. Danutą Mazur oraz delegacją Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty w Izbie Pamięci poświęconej naszemu patronowi.

     Zdjęcia z ubiegłych rocznic obchodów Święta Szkoły w albumie.

      

    • Konkurs historyczny „Nasz Patron 2020”.

    • W dniu 28 maja, tradycyjnie jak co roku, odbył się konkurs historyczny „Nasz Patron 2020”. Ze względu na sytuację w jakiej wszyscy obecnie się znajdujemy konkurs przyjął formę online. 15. uczestników zmagało się rozwiązując test wiedzy o patronie szkoły ppłk Ludwiku Marszałku.

     Najlepsze wyniki uzyskali:

     1. Karol Susz
     2. Artur Sikora
     3. Ilona Cholewa

     Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się nie tylko doskonałą wiedzą o patronie,  ale również spostrzegawczością i szybkością. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród sponsorowanych przez syna naszego patrona Pana Krzysztofa Marszałka, któremu serdecznie dziękujemy.

     Zdjęcia w albumie. 

    • "Bryły wokół nas"

    • Uczniowie klasy VI angażując  się w realizację Programu Innowacji Pedagogicznej, wykonali prace przestrzenne. Głównym celem zadania było rozwijanie wśród uczniów twórczego myślenia, rozwijanie wyobraźni przestrzennej oraz propagowanie w ciekawy sposób wiedzy matematycznej w życiu codziennym. Uczniowie wykonując ciekawe prace, pokazali, że matematyka może być przyjemną formą spędzania czasu wolnego. Dodatkowe działania w programie wpłynęły na zwiększenie zainteresowania uczniów nauką stereometrii, czyli działu matematyki zajmującego się figurami przestrzennymi. Pozwoliły zauważyć związek między tym, o czym uczą się na lekcjach, a tym co spotykają poza szkoła. Wykonanie zadania dało uczniom możliwość samodzielnej i kreatywnej aktywności oraz poczucie dużej satysfakcji z uzyskanych efektów.

     Zdjęcia prac uczniów w albumie. 

    • Niespodzianki dla Mamy i Taty

    •  

     26 maja- Dzień Matki oraz 23 czerwca- Dzień Ojca to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców. Te połączone w jedną uroczystość dni  od zawsze celebrowane są w przedszkolu i zerówce w naszej szkole. Nauczyciele wraz z uczniami i przedszkolakami bardzo chętnie organizują wówczas przedstawienia artystyczne, podczas których dzieci recytują wierszyki i śpiewają piosenki dla najbliższych. Przyjęciom na cześć rodziców zawsze towarzyszy wiele atrakcji, jedną z nich jest wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków dla rodziców.W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, wspólne świętowanie w szkole niestety było niemożliwe. Jednak to, że dzieci nie spędzają czasu w szkołach i przedszkolach nie przeszkadza we wspólnym obchodzeniu tych wyjątkowych dni i wykonania upominków dla rodziców. Najmłodsi w ramach nauczania on line  przesłali pięknie wykonanie prace plastyczne, upominki i własnoręcznie zebrane bukiety kwiatów, które wręczyli w tym dniu swoim ukochanym rodzicom. Zdjęcia w albumie.

    • Dzień Matki

    • 26 maja wszystkie mamy obchodzą swoje święto – Dzień Matki. Tego szczególnego dnia warto zadbać o to, by każda mama czuła się wyjątkowa i doceniona. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie również wyrazili wdzięczność swoim mamom za troskę, miłość i zrozumienie oraz trud włożony w wychowanie.

     Wszystkim mamom życzymy zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i cudownych chwil w życiu!

    • "Matematyka w życiu codziennym"

    • W ramach realizowanego w Naszej szkole Programu Innowacji Pedagogicznej „Matematyka w życiu codziennym”, uczniowie klasy V wykonali pracę praktyczną, w której główną rolę odegrała ich wyobraźnia, kreatywność oraz spostrzegawczość. Uczniowie mieli za zadanie wykonać fotografie z motywem przewodnim – bryły w najbliższym otoczeniu.

      Realizacja zadania miała ma celu nie tylko rozwijanie postawy intelektualnej wyrażającej się w twórczym i logicznym myśleniu, samodzielnym pokonywaniu trudności i matematycznym analizowaniu zjawisk, ale również niosła ze sobą szereg korzyści w postaci dostrzegania zależności matematycznych w otaczającym nas świecie, wykorzystywaniu nowoczesnych form technologicznych jako pomoc w nauce i zdobywaniu wiedzy oraz kształtowanie wyobraźni geometrycznej.

     Zadanie to pozwoliło dostrzec uczniom, że matematyka to nie tylko teoria, liczby, wzory i działania, ale także element życia codziennego. Oznacza to, iż nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa i jak bardzo jest ona potrzebna w naszym życiu.

     Zdjęcia w albumie.

    • INFORMACJA

    • KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

     Od dnia 25 maja uczniowie klasy VIII będą mieli możliwość korzystania na terenie szkoły z konsultacji w małych grupach lub indywidualnie.

     Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów i od 25 maja br. są skierowane do tych, którzy już wkrótce przystąpią do egzaminów sprawdzających ich wiedzę. Zależy nam na tym, by w pierwszej kolejności umożliwić organizację konsultacji z przedmiotów zdawanych na egzaminach, a w miarę potrzeb także z innych przedmiotów. Uczeń powinien mieć możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem. Konsultacje mają również umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzebę klasyfikacji. 

     Zajęcia będą organizowane zgodnie z zaleceniami MEN, GIS i MZ oraz z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole w okresie pandemii COVID-19

     Wytyczne GIS MZ i MEN dla szkoł konsultacje z nauczycielami w szkole

     Od 1 czerwca uczniowie pozostałych klas naszej szkoły będą mieli możliwość korzystania z konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły.

     Dyrektor szkoły

     Józef Chodak

    • INFORMACJA

    • MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ

     HARMONOGRAM REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

     Ogłaszamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/202, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

     Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

     Wnioski o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych

     Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

     • od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie
      go o świadectwo ukończenia szkoły.
     • od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.

     Od 15 do 22 czerwca br. będzie można składać wnioski do szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji, a także szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych.

     Terminy uzupełnienia wniosków

     Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej należy uzupełnić:

     • do 10 lipca br. – o świadectwo ukończenia szkoły,
     • do 4 sierpnia br. – o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

     Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

     Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych ogłoszone zostaną 12 sierpnia 2020 r.

     W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki mogą być przesyłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

     W okresie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty zapoznanie się rodziców i uczniów z wynikami postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów (zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych) może odbywać się za pomocą stron internetowych tych jednostek.

     Potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły ponadpodstawowej

     Od 13 do 18 sierpnia br. w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany należy potwierdzić wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego. Należy to zrobić, jeśli dokumenty te nie zostały złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe chodzi również o zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz odpowiednio orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami i orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

     W przypadku braku możliwości przedłożenia takiego zaświadczenia lub orzeczenia, rodzic kandydata lub pełnoletni kandydat informują o tym dyrektora szkoły w terminie do 18 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00. Należy wtedy wskazać przyczynę niedotrzymania terminu. Wówczas zaświadczenie lub orzeczenie składa się dyrektorowi szkoły, do której uczeń został przyjęty, nie później niż do 25 września 2020 r.

     Nieprzedłożenie do 25 września 2020 r. zaświadczenia lub orzeczenia będzie równoznaczne z rezygnacją z kontunuowania nauki w szkole, do której uczeń został przyjęty. W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe – w oddziale realizującym kształcenie w zawodzie, do którego został przyjęty.

     Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych ogłoszone będą 19 sierpnia 2020 r.

     Departament Informacji i Promocji
     Ministerstwo Edukacji Narodowej

    • INFORMACJA

    • MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ

     Planowany kalendarz zmian w szkołach w kolejnych tygodniach – do wakacji

     Od 25 maja br. przywracamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Utrzymujemy obowiązek realizowania podstawy programowej. W zależności od sytuacji w danej szkole dyrektor zdecyduje czy będzie to kształcenie w formie stacjonarnej, czy z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

     Od 25 maja br. uczniowie klas VIII szkół podstawowych, w tym specjalnych, będą mieli możliwość korzystania z konsultacji na terenie szkoły ze wszystkich przedmiotów, w szczególności z tych przedmiotów, z których od 16 do18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb ucznia, a także warunków szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla ucznia, natomiast dyrektor szkoły będzie zobowiązany je zorganizować, biorąc pod uwagę możliwości szkoły i potrzeby uczniów, w tym szczególnie z niepełnosprawnością. Apelujemy do samorządów, dyrektorów szkół, aby wesprzeć uczniów i w miarę potrzeb oraz możliwości zorganizować dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego indywidualne zajęcia.

     Od 25 maja br. będą mogły ruszyć konsultacje szkolne dla absolwentów szkół, w tym specjalnych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu maturalnego. Apelujemy do dyrektorów szkół oraz nauczycieli, aby zorganizować takie spotkania, jeśli pojawi się taka potrzeba. Zależy nam, aby szczególnie wesprzeć uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego i w miarę możliwości i potrzeb zorganizować dla nich konsultacje indywidualne.

     Od 1 czerwca br. uczniowie pozostałych klas ze szkół dla dzieci i młodzieży będą mieli możliwość korzystania z konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb ucznia, a także warunków szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla ucznia, natomiast dyrektor szkoły będzie zobowiązany je zorganizować, biorąc pod uwagę możliwości szkoły.

     W kolejnych tygodniach będziemy sukcesywnie wydawać stosowne rozporządzenia oraz przekazywać wytyczne sanitarne dotyczące organizacji zajęć w szkołach i placówkach oświatowych.

      

     Departament Informacji i Promocji
     Ministerstwo Edukacji Narodowej

     Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce informacje dla rodziców.

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ppłka Ludwika Marszałka "Zbroi" w Brzezinach
   • spbrzeziny1@vp.pl
   • 17 2233206
   • 39-111 Brzeziny 621
   • spbrzeziny1@vp.pl
   • Komunikacja z naszą szkołą w formie elektronicznej może odbywać się przez elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej e-PUAP. Platforma ta dostępna jest pod adresem internetowym: http://epuap.gov.pl/ Identyfikator szkoły na portalu ePUAP: SPBrzeziny1 Adres skrytki podawczej: /SPBrzeziny1/SkrytkaESP Na adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP