• Spotkanie z panią Sławomirą Marciniec

            22.11.2021

            22 listopada uczniowie klasy siódmej uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez p. Agatę Gąsior z lokalną poetką , panią Sławomirą Marciniec. Pani Sławomira pochodzi z Broniszowa, jest wszechstronnie utalentowaną osobą, o czym przekonaliśmy się, kiedy przedstawiła nam niewielką część swojego dorobku artystycznego. Mimo tego, że pani Sławomira jest osobą skromną, dowiedzieliśmy się, że oprócz pisania wierszy, scenariuszy przedstawień i opowiadań, wykonuje sztandary, szyje stroje teatralne oraz tworzy dekoracje przestrzenne. Poetka opowiedziała nam o swoich pierwszych próbach pisarskich oraz momentach, w których powstawały jej dzieła. Przybliżyła nam także dawne zwyczaje i obrzędy, o których młodzi ludzie mogą się dowiedzieć jedynie z opowieści.  Zapewniła nas także, że na nic nigdy nie jest za późno, a jako przykład podała swoją przygodę z poezją. Mimo, że jej pierwsze wiersze i krótkie opowiadania powstawały w okresie dzieciństwa, to pierwszy tom pt. „Słowem malowane” został wydany dopiero w roku, kiedy artystka skończyła 50 lat. Utwory, które także doczekały się publikacji, zawarte zostały w kolejnych tomikach poetyckich: „W matni”, „…a z nich największa jest Miłość”, „Jesienny samodział”. Dowodem uznania za działalność pani Sławomiry są liczne nagrody i odznaczenia, które poetka otrzymała za twórczość literacką i artystyczną oraz propagowanie kultury w naszym powiecie, m.in. odznaczenie Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP w 2012 roku. Mieliśmy okazję obejrzeć kilka z nich.

            Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na spotkanie, które było niezwykłą lekcją literatury oraz historii. Zdjęcia w albumie.

          • " Dzień Pluszowego Misia "w przedszkolu

            19.11.2021

            W dniu 19.11.2021r. przedszkolaki  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe .W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęsliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy. Zdjęcia w albumie

          • Święto Niepodległości w oddziale zerowym

            10.11.2021

            "Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
            To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

            Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. Narodowe Święto Niepodległości stało się okazją do tego, by  przybliżyć dzieciom wartości takie jak: miłość do Ojczyzny, języka i szacunek do symboli narodowych. W dniu 10 listopada dzieci z oddziału zerowego wspólnie z całą społecznością szkolną uczciły Dzień Niepodległości uroczystą akademią i odśpiewaniem hymnu o symbolicznej godzinie 11:11. Zerówkowicze  poznali legendę Orła Białego, dowiedzieli się o rozbiorach Polski, o walce o niepodległość. Biel i czerwień, w różnych jej odsłonach zagościła również w sali przedszkolnej. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały kotyliony i  przyklejały biało-czerwone motyle w kształcie Polski. Zdjęcia w albumie.

          • 11 Listopada Święto Niepodległości

            10.11.2021

            103. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

            #SzkołaDoHymnu

            W dniu 10 listopada w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia przygotowana przez klasę V pod kierunkiem pani Danuty Mazur i pani Anny Gąsior ukazująca losy narodu polskiego. Patriotyczny charakter uroczystości podkreślił galowy ubiór wszystkich uczniów, nauczycieli, przypięte biało- czerwone kotyliony oraz barwy narodowe, polskie godło ujęte w dekoracji.

            O symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach finału akcji „Szkoła do hymnu”. Po części artystycznej delegacja uczniów i nauczycieli wraz z Panem dyrektorem Józefem Chodak złożyli kwiaty oraz znicze w miejscach pamięci patrona szkoły, żołnierzy i powstańców walczących w obronie Ojczyzny.

          • "Patriotycznie w przedszkolu"

            10.11.2021

            11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.

            10 listopada 2021r. grupa przedszkolna  przygotowała się do święta  Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyście odśpiewały hymn narodowy. Na ustach klejnego  pokolenia  zabrzmiały słowa tak bardzo znane, lecz wymowne: “Kto ty jesteś? Polak mały’’. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci wykonały pracę plastyczną GODŁA  oraz flagi naszego kraju, które zaprezentowali podczas wspólnej akademii.  Działania miały na celu kształtowanie u dzieci miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz zapoznanie z symbolami narodowymi.Zdjęcia w albumie

          • Wyjazd do kina

            07.11.2021

            W dniu 3 listopada uczniowie klasy IV i V wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się do kina na film zatytułowany „Jak rozmawiać z psem?”. Film poruszał dobrze każdemu znaną tematykę miłości, szacunku, odpowiedzialności, akceptacji i wiary we własne marzenia. Uwrażliwiał na piękno otaczającego świata, właściwego stosunku do zwierząt i nas samych. Uczniowie wraz z opiekunami, po obejrzeniu filmu w kinie Helios, udali się na spacer po rzeszowskim rynku i podziwiali odnowione fasady kamieniczek  i zabytkowy ratusz. Podczas wycieczki pogoda dopisywała wyśmienicie, dlatego wszyscy dobrze się bawili. Zdjęcia w albumie.

          • JESIENNY DZIEŃ FOTOGRAFII

            04.11.2021

            Robienie zdjęć to fascynująca przygoda. Pozwala uwiecznić piękne emocje, zatrzymać ciekawe momenty, czy urzekające miejsca. Jest źródłem inspiracji, wiedzy o świecie, oddziałuje na nasze uczucia i nastroje, generuje wspomnienia. Początkiem listopada nadszedł czas na „JESIENNY DZIEŃ FOTOGRAFII”  w oddziale zerowym. Ten dzień upłynął w miłej i życzliwej atmosferze. Dzieci podziwiały stare i nowe aparaty, poznały na czym polega praca fotografa. Zerówkowicze samodzielnie robili zdjęcia aparatem, przeglądali różne fotografie. Na zakończenie zajęć cała grupa wykonała kolorowe aparaty fotograficzne. Sześciolatki podczas wspólnej rozmowy zauważyły, że fotografia to utrwalenie chwili, nastroju, ludzi, przedmiotów, które prędzej czy później bezpowrotnie przeminą. To w końcu zdjęcia będą opowiadać przyszłym pokoleniom naszą historię. Dlatego weź aparat do ręki, by mieć pewność, że będą to fotografie warte uwagi. Zdjęcia w albumie.

          • Informacja dla Rodziców

            28.10.2021

            Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”

            Uprzejmie informujemy, że ruszył Program Grantowy “Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym- Granty PPGR”. W ramach projektu będzie można ubiegać się sfinansowanie zakupu sprzętu oraz dwuletni dostęp do internetu. Na każdy zestaw – komputer i internet będzie przeznaczone do 3 500 zł.

            Wsparciem mogą zostać objęte dzieci oraz wnuki osób które pracowały niegdyś w zlikwidowanym, państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwały w miejscowości lub gminie objętej PPGR.
            Aby ubiegać się o wsparcie należy złożyć stosowne oświadczenie załączone do niniejszej informacji wraz z kopiami dokumentów potwierdzających fakt zatrudnienia w PPGR w terminie do dnia 3 listopada 2021r.  w Urzędzie Gminy w Wielopolu Skrzyńskim.

          • #SzkołaPamięta

            28.10.2021

            Akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”

            W ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła pamięta” uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami podjęli różnorodne działania w celu zwrócenia uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszego regionu. W dniach od 26 do 28 października uczniowie  klasy VIII wraz z nauczycielem udali się na cmentarz parafialny w celu uporządkowania grobów zasłużonych dla naszej miejscowości i szkoły, a także tych bezimiennych, zapomnianych... Następnie złożono na nich wiązanki kwiatowe i zapalono znicze.  27 października  uczniowie klas IV, V, VII udali się  pod krzyż wzniesiony ku czci Brzeziniaków - bohaterów poległych  w powstaniach narodowych i wojnach. Zagrabiono tam liście i oddano hołd poległym chwilą ciszy. Najmłodsi uczniowie z naszej szkoły również przyłączyli się do akcji składając kwiaty i zapalając znicze  pod pomnikiem upamiętniającym 70. rocznicę odzyskania niepodległości  oraz pod tablicą upamiętniającą patrona naszej szkoły, żołnierza wyklętego ppłka Ludwika Marszałka. Zdjęcia w albumie.

          • #SzkołaPamięta

            27.10.2021

            Kałużówka - Pomnik Pamięci Żołnierzy Wyklętych

            27 października uczniowie klasy 8 wraz z wychowawcą Sewerynem Święch odbyli wycieczkę do miejsca pamięci Kalużówka, pomnika partyzantów poległych podczas walk z Niemcami w 1944 roku. Podczas wycieczki uczniowie oddali hołd polskim żołnierzom biorącym również udział w akcji „Burza”. Następnie przeszli odcinek zielonego szlaku partyzanckiego od Kalużówki  do miejscowości Połomia. Wycieczka miała na celu uczczenie pamięci patrona szkoły ppłka Ludwika Marszałka 'Zbroi' biorącego udział w walkach. Ponadto nasza szkoła bierze udział w akcji #SzkołaPamięta , której  celem  jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszego regionu.

          • XXI DZIEŃ PAPIESKI

            24.10.2021

            ,,To Pielgrzym świata, rycerz w białej szacie - Jan Paweł II’’

            Uroczysta Akademia ku czci świętego Jana Pawła II, papieża Polaka, odbyła się w  naszej szkole  w dniu 20.10.2021r. Akademia ta w swoim temacie i charakterze nawiązywała do XXI Dnia Papieskiego, jaki sprawowany był w Kościele w Polsce 10 października br.  Głównym tematem akademii było przesłanie Dnia Papieskiego: ,, Nie lękajcie się’’. Montaż słowno - muzyczny przygotowali uczniowie kl.3. pod kierunkiem wychowawczyni p. Agnieszki Kosydar. Cała szkoła chętnie włączyła się w śpiew utworów takich jak: ,, Barka’’, Nie lękajcie się’’, ,, Ty wskazałeś drogę do miłości’’, ,, Kochamy Cię Janie Pawle II’’, ,,Ojcze Tatusiu, to ty prowadzisz mnie’’, Liczę na Ciebie Ojcze’’. W scence ,, Dzieciństwo Karola’’- jako jego rodzice udział wzięli: Oliwia Bykowska - mama Emilia, Alan Piekarczyk - ojciec Karol, Paweł Andreasik - 9-letni Karolek, Siostra Izabela - głos Maryi. Scence towarzyszył podkład muzyczny – ,, Wadowice- moje miasto’’ oraz pieśń ,, Ave Maria’’. ,,Barkę’’ - ulubioną pieśń Jana Pawła II wykonawcy w strojach góralskich nie tylko wyśpiewali wraz z całą szkołą, ale wytańczyli. Na koniec występów pieśń ,, Zapada zmrok - Panience na dobranoc’’ w duecie wykonali;; Róża Longosz i Maksymilian Widuliński. Śpiewu towarzyszyły pląsy Nikoli Stawarz i Oliwii Bykowskiej. Na dekoracji widniało przewodnie hasło tegorocznego Dnia Papieskiego: ,, Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi’’ oraz ,, Totus Tuus Maryjo”- zawołanie Jana Pawła II , które towarzyszyło mu  aż do śmierci, a znajduje się ono w herbie papieskim. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz pracownicy obsługi na uroczystość wybrali dla siebie żółto - biały kolor swojego ubioru. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego celowo zaplanowali na ten dzień kolor dnia jako żółty. Dzieci z kl.,,0’ ’potrudzili się nieco i  na akademię przybyli z własnoręcznie wykonanymi chorągiewkami papieskimi. Zaproszony na uroczystość  ksiądz  Józef Kłosowski skierował słowa podsumowujące Dzień Papieski, że jesteśmy zaproszeni do szkoły Maryi, która uczy całkowitego zaufania słowu Boga oraz miłości do drugiego człowieka, a tej miłości uczymy się przez codzienną modlitwę, szczególnie w październiku przez modlitwę różańcową, którą tak ukochał św. Jan Paweł II.         Kolejna rocznica  wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, który przyjął imię Jana Pawła II jest okazją do pogłębienia znajomości historii – szczególnie dla tych, którzy ją tylko znają z opowiadań starszych lub z książek, gazet czy filmów. Współczesna młodzież, dzieci nie znają osobiście sylwetki św. Papieża Polaka – tym bardziej cenne są wszelkie działania podejmowane w celu przybliżenia im Jego nauczania i postaci. O tym, że i tym razem, choć trochę się to udało, świadczą gromkie brawa wszystkich uczestników spotkania i nieme wzruszenie osób, które pamiętają „żywe” nauczanie i postać św. Jana Pawła II.   Zdjęcia w albumie.

          • Jesienne przedstawienie przedszkolaków

            23.10.2021

            W dniu 22.10.2021r.  odbyło się przedstawienie  teatralne  pt: „Przyszła Jesień" przygotowane przez dzieci z oddziału przedszkolnego. Dzieci  przybyły do przedszkola w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Pomysłom nie było końca, była Pani Jesień wiewiórka, jeż , muchomor owoce, warzywa oraz  kolorowe listki. Wszystko związane z jesienią i w kolorach jesieni. Dekoracja  przygotowana przez Panią Jolę i Panią Ewelinę oddawała klimat jesiennej aury. Publiczność stanowili Rodzice naszych dzieci, rodzeństwo oraz Pan Dyrektor. Po występie widownia nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami. Pan Dyrektor pogratulował i podziękował za przygotowanie jesiennej uroczystostości. Zdjęcia w albumie

          • Dzień Edukacji Narodowej

            19.10.2021

            13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Program składał się z wierszy poświęconych ww. świętu oraz nagrodzeniu w humorystyczny sposób każdego z nauczycieli oraz pracowników szkoły symbolicznym jabłkiem. Program artystyczny został przygotowany przez uczniów klasy ósmej wraz z wychowawcą Sewerynem Święch oraz nauczycielką muzyki panią Anną Gąsior. Po zakończeniu uroczystości dyrektor szkoły, Pan Józef Chodak złożył wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzenia pomyślności.Zdjęcia w albumie.

          • Jesienna wycieczka klas młodszych do Kolbuszowej

            11.10.2021

            Spacer po Skansenie w Kolbuszowej. Zabawa w parku rozrywki w kompleksie Brzezóvka

            8 października uczniowie klas I - III pojechali na wycieczkę do Kolbuszowej. Podczas dwugodzinnego spaceru po skansenie dzieci poznały urokliwe miejsca i przeniosły się w czasie do wiosek zamieszkałych przez Lasowiaków i Rzeszowiaków z przełomu XIX i XX wieku. Wielką niespodzianką dla wszystkich było zwiedzanie dworu pochodzącego z Brzezin, który pięknie odrestaurowany cieszy oczy zwiedzających. Uczniowie mogli zasiąść w ławkach dawnej szkoły oraz zobaczyć, jak w dawnych czasach czerpano wodę oraz gdzie spano. Po zwiedzeniu Muzeum Kultury Ludowej przyszedł czas na zabawę w parku rozrywki Brzezóvka. Dzieci do woli mogły korzystać z licznych atrakcji znajdujących się w wielkim namiocie oraz na świeżym powietrzu. Wszyscy powrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i zmęczeni. Zdjęcia w albumie.

          • Wrześniowe nowinki z zerówki

            08.10.2021

            Jak ten czas szybko leci.................JESTEŚMY JUŻ W ZERÓWCE!!!                                         Wrzesień w zerówce obfitował w mnóstwo atrakcji, ciekawych zajęć i wesołej zabawy. Nasze wspólne działania rozpoczęliśmy od sporządzenia  „Kodeksu Zerówkowicza”, który pomoże dzieciom w zgodnym i prawidłowym funkcjonowaniu w grupie. Każdy z nas złożył swój podpis pod kodeksem. Sprawa jest więc bardzo poważna! Podczas zajęć nie zabrakło również  zabaw integracyjnych które miały na celu  zbliżenie dzieci do siebie oraz rozwijanie  wrażliwości na drugiego człowieka. Ostatni tydzień września upłynął  w jesiennym klimacie. Zerówkowicze stworzyli śliczny kącik z darami jesieni. Wykonali również makietę z liści jesiennych – prawdziwych i wykonanych własnoręcznie. Pierwszy miesiąc w szkole minął  wyjątkowo miło.  Zerówkowicze chociaż dopiero poznają zwyczaje tu panujące, już świetnie radzą sobie w nowym otoczeniu. Zdjęcia w albumie.

          • Pasowanie 2021

            08.10.2021

            Cała szkoła Was wita, nasze drogie Pierwszaki!

            6 października do grona  uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. ppłka Ludwika Marszałka "Zbroi" dołączyli uczniowie z klasy 1. Tradycją naszej szkoły jest uroczyste pasowanie. Pierwszoklasistów i rodziców powitał dyrektor szkoły, pan Józef Chodak. Akademia składała się z kilku części. Na początku pierwszoklasiści popisali się zdobytymi umiejętnościami - recytowali wiersze, śpiewali piosenki, grali na instrumentach oraz pląsali. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar naszej szkoły. Po ślubowaniu nastąpiło  pasowanie na ucznia, którego dokonał dyrektor szkoły. Cała uroczystość odbyła się w obecności rodziców pierwszoklasistów, którzy postarali się, aby dzieci były pięknie ubrane oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty. Wzruszeń i radości było bardzo dużo. Ten piękny dzień zostanie wszystkim w pamięci, a przypominać o nim będą zdjęcia zawarte w albumie. 

          • XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej Nr 1 w Brzezinach

            03.10.2021

            „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” - pod takim hasłem pierwszego października 2021 roku odbył się XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Do ogólnoświatowej akcji włączyło się 5641 szkół, w tym również nasza szkoła.

            Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki oraz zachęcanie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Akcja jest również świetną okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

            W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia została przeprowadzona ogólnoszkolna tygodniowa akcja. Podczas niej na wesoło utrwalaliśmy mnożenie i dzielenie w pamięci. Lekcje matematyki rozpoczynała wspólna zabawa, w której uczniowie mieli za zadanie rozwiązywać różnorodne testy z tabliczki mnożenia na czas. Natomiast podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie mogli sprawdzić nie tylko znajomość tabliczki mnożenia ale i swój refleks. Wykonywali to losując losy. Każdy kto odpowiedział na pytania poprawnie otrzymywał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

             Niecodzienny sposób sprawdzania „tabliczkowej wiedzy” wywołał wiele pozytywnych emocji zarówno wśród uczniów jak i dorosłych. Akcja ta zostanie na długo zapamiętana przez naszą szkołę. Będą nam o niej przypominać plakaty wykonane przez naszych uczniów. Punktem finałowym tegorocznej edycji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia było wręczenie certyfikatów potwierdzających znajomość tabliczki mnożenia wszystkim, którzy pomyślnie zdali egzamin.

            Gratulujemy wszystkim, którym udało się zdobyć tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia i dziękujemy za udział w akcji. Zdjęcia w albumie. 

          • Sprzątanie świata

            29.09.2021

            W tym roku po raz kolejny w naszej szkole odbyła się akcja sprzątania świata. Uczniowie klas starszych IV-VIII wraz z wychowawcami podczas zajęć wychowawczych zebrali i posegregowali śmieci wokół szkoły oraz najbliższej jej okolicy. Z roku na rok zbieramy coraz mniej śmieci, co napawa optymizmem. Zdjęcia w albumie.

          • 29 września - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

            29.09.2021

            „Kto czyta książki, żyje podwójnie”

                                                             Umberto Eco

            Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został uchwalony z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września odnosi się do urodzin wybitnej pisarki  dla dzieci i młodzieży- Janiny Porazińskiej, którą ustanowiono patronką tego nietypowego święta.  

            Akcja skierowana jest głownie do dzieci i młodzieży, a jej celem jest promocja czytelnictwa. O zaletach czytania wiemy wszyscy:  jest ono nie tylko pożyteczne, ale i przyjemne. Stymuluje  nasz rozwój, wzbogaca słownictwo, pobudza wyobraźnię oraz  poprawia pamięć i koncentrację.  To nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu i zdobywanie nowej wiedzy, ale również kształtowanie osobowości, nauka prawidłowych postaw moralnych oraz podniesienie samooceny.

            W ramach akcji w naszej szkole na pierwszej i trzeciej godzinie lekcyjnej, niezależnie od przedmiotu, nauczyciele i uczniowie czytali fragmenty wybranych książek. Starsi czytali wiersze, fragmenty lektur i  ulubionych książek a młodsi z zaciekawieniem słuchali opowiadań, bajek i wierszyków czytanych przez nauczycieli czy starszych kolegów. Mamy nadzieję, że ta akcja będzie inspiracją dla wielu, aby częściej, zamiast komputera czy telewizji, wybrać chwilę z książką… bo naprawdę warto. Zdjęcia w albumie.

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ppłka Ludwika Marszałka "Zbroi" w Brzezinach
      • 17 2233206
      • 39-111 Brzeziny 621 Poland
      • Komunikacja z naszą szkołą w formie elektronicznej może odbywać się przez elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej e-PUAP. Platforma ta dostępna jest pod adresem internetowym: http://epuap.gov.pl/ Identyfikator szkoły na portalu ePUAP: SPBrzeziny1 Adres skrytki podawczej: /SPBrzeziny1/SkrytkaESP Na adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP