• SPORTOWE WYDARZENIA W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

• 10. 06. 2016 r. Miedzynarodowy Turniej "Dwa ognie" , "Piłka nożna"

10 czerwca w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Wielopolu Skrzyńskim i na Orliku odbył sie Międzynarodowy Turniej Sportowy. Uczestnikami Turnieju były drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych z Brzezin, Nawsia, Wielopola oraz Z gieraltowic na Słowacji. Turniej "Dwa ognie" toczył się o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Wielopolu i puchar ten przypadł naszej drużynie za zajęcie I miejsca. Turniej "Piłka nożna" toczył sie o Puchar Wójta Gminy Wielopole Skrzyńskie i nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy!!!

08. 02. 2016 Indywidualne zawody w tenisie stołowym

2 lutego byliśmy gospodarzami Indywidualnych zawodów w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowało 15 zawodników z klas IV - VI. Najlepiej spisali się uczniowie: Zuzanna Wojnarowska - II miejsce, Jan Nowak - III, Kacper Cholew - IV, Fabian Łaszczyk - IV oraz Marcin Chmura - IV. Gratulujemy!

27. 01. 2016 Drużynowe zawody w tenisie stołowym

27 stycznia odbyły sie w naszej szkole Drużynowe zawody w tenisie stołowym. Nasza drużyna w składzie Dawid Andreasik i Kacper Cholewa zajęła III miejsce. Gratulujemy!

06. 12. 2015 Gminny Turniej Piłki Nożnej Igrzysk Młodzieży Szkolnej

10 grudnia w naszej szkole odbył się Gminny Turniej piłki Nożnej, w którym wzięło udział sześć drużyn ze szkół podstawowych naszej gminy. Po zaciętej rywalizacji nasza drużyna zajęła I miejsce. II miejsce zajęła drużyna z Broniszowa, a III drużyna z Berdechowa. Wszystkim drużynom gratulujemy, ale najbardziej jesteśmy dumni z naszych chłopców, którzy jako zwycięska drużyna jadą na powiatowe zawody.

05.10.2015  Gminne Zawody w Biegach Przełajowych

5 października odbyły się Gminne Zawody w Biegach Przełajowych w Wielopolu Skrzyńskich. W zawodach wzięli udział nastepujący uczniowie: Kacper Cholewa. który zajął II miejsce,  Magdalena Przetacznik - II miejsce, Hubert Pacocha - III m., Jan Nowak - IV m., Zuzanna Wojnarowska - IV m., Jakub Janik - VI m., Klaudia Przywara, Edyta Andreasik i Jarosław Wójcik. Awans do zawodów powiatowych uzyskali: Magda Przetacznik, Zuzia Wojnarowska, Hubert Pacocha, Jan Nowak i Kacper Cholewa. Gratulujemy!

24.09.2015 Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w Ropczycach

W Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych wzięli udział nastepujący uczniowie: Justyna Podgórska, która zajęła II miejsce w biegu na 60 m i tym wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich, Paulina Stachura zajęła IV miejsce w skoku w dal oraz Kacper Cholewa, który zajął również IV miejsce w skoku w dal. Gratulujemy sukcesów!

21.09.2015 Gminne Zawody Lekkoatletyczne w Wielopolu Skrzyńskim

W gminnych Zawodach Lekkoatletycznych wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły. Awans do zawodów powiatowych otrzymali: Justyna Podgórska - I m. w Biegu na 60 m, Paulina Stachura - I m. w skoku w dal i Kacper Cholewa - I m. w skoku w dal. Gratulujemy!