• Zabawa andrzejkowa

            30.11.2023

            29 listopada w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski.  Uczniowie klas starszych  zorganizowali dla wszystkich  konkursy, które zachęcały  do współpracy i zdrowej rywalizacji: gorące krzesła, taniec z balonami, zjadanie plasterków cytryny z uśmiechem na twarzy czy jedzenie jabłek bez użycia rąk. Szczególne emocje wywołało losowanie z worka śmiesznych rekwizytów i przebrań.  Nie zabrakło także  tańca w tradycyjnym kółku, w parach, a także tańca belgijskiego. W tym dniu świętowaliśmy także kolejny dzień z tegorocznej akcji „Nie samą nauką żyje szkoła”. Tym razem był to dzień w sukni balowej lub w koszuli z krawatem. Za przygotowanie oprawy muzycznej dziękujemy chłopcom z klasy szóstej i siódmej. Wszyscy bawili się wspaniale. Zdjęcia w albumie.

          • BOHATER-ON

            30.11.2023

            W tegorocznej edycji programu BohaterON wzięli udział uczniowie z klasy 3 naszej szkoły. Celem akcji jest przybliżenie i wzbogacenie poziomu wiedzy na temat Powstania Warszawskiego  oraz co to znaczy być bohaterem i patriotą nie tylko w czasie wojny. Zajęcia zostały przeprowadzone na podstawie materiałów dostępnych na stronie organizatora projektu. Uczniowie obejrzeli przedstawienie kukiełkowe pt. „Niebajka o Powstaniu Warszawskim”, wysłuchali opowiadania Elizy Piotrowskiej „Jak zostałem bohaterem”. Następnie podczas zajęć  plastyczno – technicznych dzieci powycinały serduszka białe i czerwone, które użyły przy rozwiązywaniu quizu dotyczącego wysłuchanego opowiadania o 8-letnim Leonie.  Ulepiły żołnierzy biorących udział w powstaniu, zrobiły makietę lasu i powstańców przy ognisku. Wymalowały kolorowanki udostępnione na stronie organizatora, wykonały plakaty ph. „Moja Ojczyzna Polska”, które zostały umieszczone na klasowej gazetce ściennej. Realizacja programu przyczyniła się do zapoznania się z przyczyną wybuchu powstania, jego przebiegiem i znaczeniem, zrozumienia czym jest wolność i niepodległość oraz do kształtowania właściwych postaw społecznych i patriotycznych młodszych dzieci.

          • Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu i oddziale zerowym

            24.11.2023

            Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe. Z okazji jego święta w dniu 23.11.2023r., w naszej szkole w oddziale przedszkolnym i zerowym dzieci obchodziły "Światowy Dzień Pluszowego Misia". W tym dniu każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem" - najmilszym, najukochańszym i najbliższym sercu. Można było zobaczyć misie małe, średnie i duże, brązowe lub białe. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Powstało również wiele ciekawych "misiowych" prac plastycznych. 

            W tym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Odwiedził nas pewien gość, a mianowicie KUBUŚ PUCHATEK. Przywitał się on z każdym dzieckiem, a następnie zaprosił do wspólnej zabawy. Dzieci bawiły się do znanych utworów o misiach. Przedszkolaki poznały też historię pluszowego misia , były rozmowy na temat szanowania zabawek. Na zakończenie Pluszowy Misiu obdarował wszystkie dzieci słodką niespodzianką. DZIĘKUJEMY Kubusiowi Puchatkowi we współpracy z Biblioteką Publiczną w Brzezinach za zorganizowanie wspólnych zabaw z okazji tego święta.

            Nie ma wątpliwości, że ten dzień na długo zapadnie w pamięci wszystkich przedszkolaków i utrwali wielką miłość do pluszowych misiów w ich małych serduszkach. Był to dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy.

            Zapraszamy do galerii zdjęć.

          • Gminny konkurs pod hasłem "Wielopolszczyzna-nasza mała Ojczyzna"

            23.11.2023

            W dniu 21 listopada 2013r. w naszej szkole przeprowadzone zostały eliminacje do Gminnego Konkursu dla uczniów klas VI – VIII pod hasłem: „Wielopolszczyzna – nasza mała Ojczyzna”. Celem konkursu jest wzmocnienie więzi z regionem poprzez zdobycie wiedzy na temat małej Ojczyzny, rozwijanie poczucia odpowiedzialności i poszanowania dla dziedzictwa kulturalnego gminy oraz rozbudzanie postaw patriotycznych u młodych ludzi. Najlepsze wyniki osiągnęli i zakwalifikowali się do kolejnego etapu:

            1. Dagmara Sowa z klasy VI
            2. Błażej Stasiowski z klasy VII
            3. Norbert Samborski z klasy VII

            Gratulujemy i życzymy sukcesów na gminnym etapie.

             

          • XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

            21.11.2023

                  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to międzynarodowa akcja edukacyjna, która ma na celu nie tylko zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, ale także uświadomić, jak kluczowa i niezbędna  jest jej znajomość w życiu codziennym.

                        W naszej Szkole Święto Tabliczki Mnożenia było realizowane przez cały tydzień, dzień rozpoczęcia przypadł na poniedziałek 13 listopada, natomiast finałowe zakończenie odbyło się 17 listopada. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia były realizowane pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

            Czas ten był obfity w pracę, ale i zabawę. Na lekcjach matematyki uczniowie rozwiązywali zagadki, rebusy, uczestniczyli w różnych konkurencjach, które miały na celu doskonalenie biegłej znajomości tabliczki mnożenia. Uczniowie mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę z tabliczki mnożenia na przerwach losując losy, ale także wykorzystując ją w grach logicznych oraz przystępując do egzaminu online. Na zakończenie akcji uczniowie wyróżniający się znakomitą znajomością tabliczki mnożenia zagrali w grę Karty Grabowskiego „Tabliczka Mnożenia” walcząc o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz o miejsce w konkursie szkolnym „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

            Oto zdobywcy Eksperta Tabliczki Mnożenia z poszczególnych klas:

            Klasa III: Sara Winiarska, Nikola Stasik, Hubert Lisak

            Klasa IV: Paulina Sikora, Otylia Strzępek, Kacper Andreasik

            Klasa V: Róża Longosz, Oliwia Bykowska

            Klasa VI: Bartłomiej Dziedzic, Hubert Strzępek

            Klasa VII: Zuzanna Panocha, Wiktoria Przywara

             

            Finalistami szkolnego konkursu matematycznego „Mistrz Tabliczki Mnożenia” zostali:

            I miejsce: Sara Winiarska, Błażej Dziedzic

            II miejsce: Paulina Sikora, Wiktoria Przywara

            III miejsce: Nikola Stasik, Oliwia Bykowska

            Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w akcji. 

              

            Koordynatorzy akcji: Celina Cabaj, Danuta Mazur

            Zdjęcia w albumie.

          • Wyjazd grupy zerowej do sali zabaw "Kulkoland"

            20.11.2023

            ​​​​​

            W dniu 20.11.2023r. dzieci z grupy zerowej  wyruszyli do sali zabaw "Kulkoland" w Dębicy. Przejazd odbył się busem szkonym i był już atrakcją dla wielu dzieci. Na miejscu w sali zabaw dzieci powitała miła i dobra wróżka, która przygotowała spotkanie andrzejkowe dla dzieci. Było wiele wróżb, konkursów, zabaw integracyjnych oraz dyskoteka andrzejkowa. Ponadto dzieci mogły korzystać z różnych urządzeń, zjeżdżalni, dmuchańców, ćwicząc  swoje umiejętności zręcznościowe. W przerwach zabaw dzieci korzystały z poczęstunku, aby z dawką nowej energii przystąpić do zaproponowanych zabaw i ćwiczeń. Dzieci wróciły do szkoły bardzo zadwolne i pozostaną w ich pamięci wesołe  wspomnienia z dzisiejszego wyjazdu. Zdjęcia w albumie

          • DZIEŃ JEŻA W PRZEDSZKOLU

            18.11.2023

            ,,Czy ktoś wierzy, czy nie wierzy

            jestem sobie mały jeżyk.

            Bardzo ostre igły moje,

            więc nikogo się nie boję.

            Często w cieniu sobie siedzę,

            jem szkodniki, spulchniam glebę.

            Jeżyk bardzo dobrze słyszy,

            w nocy umie łowić myszy". 

            Jeż to urocze zwierzę, które zamieszkuje parki oraz lasy. Uwielbia liście, dlatego kojarzy nam się z jesienią. Dzień ten obchodzony jest w listopadzie, dlatego też nasze przdszkolaki 16.11.2023r uczciły to święto. Celem obchodów było przypomnienie dzieciom, iż jeże to zwierzęta chronione. Wszystkie dzieci tego dnia miały na głowach sylwetę jeża. Przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawostek na temat życia i wyglądu tego kolczastego zwierza. Były "jeżowe" zabawy i prace plastyczne, no i oczywiście "jeżowe" zdjęcia. Tego dnia nie mogło zabraknąć tradycyjnej zabawy "Na dywanie siedzi jeż". Rozwijały kreatywność przy wykonywaniu "sensorycznego jeża". Dzieci ozdabiały również papierowego jeża kolcami z patyczków do liczenia. Najmłodsi z zadaniami poradziły sobie wspaniale. Efekty można podziwiać w albumie zdjęć :)

            Dzień jeża w  przedszkolu był świetną okazją, by uświadomić najmłodszym, jaką rolę w środowisku pełnią jeże, co im zagraża i jak im pomóc.

            Ten dzień przyniósł dzieciom wiele radości. 

             

          • Gminne Obchody Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Brzezinach

            15.11.2023

            Miłość do Ojczyzny, oddanie i ofiarność to cechy wyróżniające nas Polaków. Są to cechy, które stanowią o naszej tożsamości narodowej. My, Polacy czujemy się silnie związani z naszym krajem, a Święto Niepodległości to czas, kiedy możemy oddać hołd tym wszystkim, którzy czynem i słowem na przestrzeni lat walczyli o jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka - o wolność.

            W tym roku nasza szkoła miała olbrzymi przywilej i zaszczyt pomagać w przygotowaniu Gminnych Obchodów Święta Niepodległości, które zorganizowane zostały w naszej małej, lokalnej Ojczyźnie – w Brzezinach.

            Uroczystości 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod Krzyżem upamiętniającym Bohaterów Powstania Styczniowego - Medarda Szajnę, właściciela ziemskiego i Jana Lachmana, nauczyciela i pierwszego kierownika Szkoły w Brzezinach - który znajduje się na Baju. Po złożeniu wiązanek, Dziekan Dekanatu Wielopolskiego - ks. Józef Kłosowski, odmówił Modlitwę Poległych, po której chór „Gloria” z Brzezin zaprezentował kilka pieśni patriotycznych. Kolejnym punktem uroczystości był przemarsz spod krzyża w kierunku kościoła św. Mikołaja. W przemarszu wzięli udział: Mażoretki, Orkiestra Dęta OSP Brzeziny, Poczty Sztandarowe , Związek Strzelecki i Drużyna Orląt działające przy SP im. Sybiraków w Nawsiu, Drużyna Harcerska „Bardo” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Lachman w Brzezinach-Berdechowie oraz zaproszeni goście. Na placu przed naszym parafialnym kościołem, Zespół Regionalny „Wielopolanie” zaprezentowali dla nas Poloneza, po którym w pięknym korowodzie zostaliśmy wprowadzeni do kościoła, gdzie odprawiona została Msza św. w intencji Ojczyzny. Kolejnym punktem obchodów było przejście do budynku Szkoły

            Podstawowej Nr 1 im. ppłka Ludwika Marszałka „Zbroi” w Brzezinach na dalszą część uroczystości. Wspólnie z Orkiestrą Dętą OSP z Brzezin oraz Męskim Chórem Rolników im. Stanisława Świerada odśpiewany został hymn państwowy, po którym nastąpiła prezentacja

            Pocztów Sztandarowych. Następnie Pan Marek Tęczar - Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie- wygłosił okolicznościowe przemówienie. Kolejnym punktem programu był montaż słowno- muzycznym pt. „Mówię o Tobie z dumą…” przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

            Na koniec wszyscy zebrani udali się na poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Brzezinianki” i Klub Seniora z Brzezin.

            Bardzo dziękujemy, że nasza szkoła mogła mieć udział w zorganizowaniu tak ważnej uroczystości i wspólnie mogliśmy świętować ten wyjątkowy dla każdego z nas dzień.

            Zdjęcia w albumie.

          • Narodowe Święto Niepodległości

            15.11.2023

            „Mówię o Tobie z dumą,

            Myślę o Tobie z troską,

            Jesteś drogim skarbem - Moją kochaną Polską”

             

            11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. To właśnie tego dnia 1918 roku po 123 latach niewoli, Polska odzyskała upragnioną NIEPODLEGŁOŚĆ. Dzięki bohaterskiej postawie naszych przodków, przepełnionej z jednej strony cierpieniem i bólem, a z drugiej szacunkiem, oddaniem i miłością do naszego kraju, dziś możemy mówić, modlić się i uczyć po polsku. Dlatego co roku, w tym wyjątkowym dniu, w szczególny sposób chcemy przypomnieć i pokazać jak bardzo jesteśmy dumni z bycia Polakami i jak ważne miejsce w naszym sercu zajmuje nasze Ojczyzna.

            W dniu 10 listopada, w przeddzień 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia ukazująca trudne losy narodu polskiego oraz jego bolesną i krętą drogę do odzyskania upragnionej wolności. Montaż słowno – muzyczny  zaprezentowali  uczniowie klas V, VI i VII, a o przepiękną oprawę muzyczną zadbała ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły – Oliwia Sikora. Wyrecytowane wiersze, wspaniałe pieśni patriotyczne, wzruszające scenki tematyczne i taniec z flagami wszystkim zaparły dech w piersiach i spowodowały, że każdy poczuł dumę z faktu, że jest Polakiem. O symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy zebrani przyjmując odpowiednią postawę z dumą odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Po części artystycznej głos zabrał Dyrektor szkoły – Pan Józef Chodak, który pogratulował i podziękował uczniom za wspaniałą lekcję historii i patriotyzmu , którą zaprezentowali w swoim wystąpieniu. Po części oficjalnej delegacja uczniów i nauczycieli wraz z dyrektorem naszej szkoły złożyła kwiaty i zapaliła znicze, obok budynku starej szkoły, w miejscu  pamięci naszego patrona - ppłka Ludwika Marszałka „ Zbroi” - oraz  żołnierzy i powstańców walczących w obronie Ojczyzny.

            Zdjęcia z uroczystości w albumie.

          • " Mali patrioci" w oddziale przedszkolnym i zerowym

            14.11.2023

            Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała w tym dniu niepodległość. Od  najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych. W grupie przedszkolnej i zerowej dzieci wykonały wiele prac plastycznych, symboli narodowych oraz uczyły się słow Mazurka Dąbrowskiego. Przekazane treści edukacyjne dotyczące naszego kraju  stanowią fundament  dla młodego pokolenia oraz poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.  Mali patrioci  wkładali nie tylko umiejętności grafomotoryczne, plastyczne, ale swoje serce w wykonanie pięknych patriotycznych prac. Zdjęcia w albumie

          • Narodowe Święto Niepodległości

            07.11.2023

            Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Gminnych Obchodach Święta Niepodległości, które w tym roku odbędą się w Brzezinach!

            Uroczystości rozpoczną się o 9.45 pod Krzyżem Upamiętniającym Bohaterów Powstania Styczniowego, gdzie nastąpi złożenie kwiatów oraz występ Chóru „Gloria”.

            O godz. 10.30 uczestnicy w uroczystej asyście Orkiestry Dętej OSP Brzeziny oraz Mażoretek TIA

            z Brzezin w barwnym korowodzie udadzą się do Kościoła pw. Św. Mikołaja w Brzezinach, gdzie zespół Regionalny „Wielopolanie” w pięknych strojach zatańczy dla nas „Poloneza”

            O godz. 11.00 serdecznie zapraszamy na Mszę Św. w intencji Ojczyzny, po której udamy się do Szkoły Podstawowej Nr. 1 im. ppłka Ludwika Marszałka „Zbroi” w Brzezinach na część artystyczną przygotowaną przez uczniów tej Placówki oraz Męski Chór Rolników im. Stanisława Świerada

            z Wielopola Skrzyńskiego.

            Uroczystości uświetnią Drużyny Orląt i Strzelców ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Nawsiu oraz Drużyna Harcerska „Bardo” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Lachman w Brzezinach-Berdechowie.

            Trasa przemarszu udostępniona w galerii

            Zachęcamy do wspólnego świętowania!!!

          • XXIII Dzień Papieski

            04.11.2023

             

            Uroczysta Akademia ku czci Świętego Jana Pawła II w naszej szkole odbyła się w dniu 27.10.2023r. Akademia ta w swoim temacie i charakterze nawiązywała do XXIII Dnia Papieskiego, jaki sprawowany był w Kościele w Polsce 15 października br. Montaż słowno –muzyczny przygotowali uczniowie kl. 2          i wolontariusze SKC z kl.5. pod kierunkiem p. Agnieszki Kosydar. Na dekoracji widniało przewodnie hasło tegorocznego Dnia Papieskiego ,,Święty Jan Paweł II Cywilizacja Życia’’. Tegoroczne hasło nawiązuje do przesłania encykliki papieża z 1995 r. pt. „Evangelium Vitae”.  Bądźmy więc otwarci na słowa Papieża  i każdego dnia szerzmy w naszym środowisku cywilizację życia i miłości.  Pięknym i symbolicznym momentem było wspólne odśpiewanie „Barki”. Głosy wszystkich uczniów z naszej szkoły, miejmy nadzieję, że dotarły aż pod niebiosa.  Wszyscy z uwagą  wysłuchali wierszy, pieśni i ciekawostek      o życiu Jana Pawła II. W scence przedstawiającej refleksje o Ojcu Świętym       w rodzinie wzięli udział: Leon Pacana(kl. VII)- tata Karola, Kaja Wójcik(kl. V)- mama Emilia, Tomasz Lisak (kl. II)- Lolek, Paweł Andreasik (kl. V.)- brat Edmund. W wyjątkową  rolę Papieża wcielił się uczeń kl. II –Miłosz Bykowski. Prowadzącymi występ były uczennice kl. V: Róża Longosz i Oliwia Bykowska. Występujący przypomnieli  naukę Papieża na tematy ciągle aktualne , które  powinny być ważne dla każdego Polaka. W hołdzie dla Papieża Polaka zatańczyli Krakowiaka. Na Akademii jakże   miło nam było gościć  O. Zenona ze Zgromadzenia Bernardynów w Dukli oraz ks. Dziekana Józefa Kłosowskiego i katechetę ks. Damiana. O. Zenon barwnie opowiedział  i zaprosił uczniów na pielgrzymowanie do miejsca , gdzie Ojciec Święty mieszkał podczas pielgrzymki do Dukli odbytej 9.06.1997r. Niech dorobek i pamięć o tym wielkim Polaku z rodu Słowian zachowa się w pamięci kolejnych młodych pokoleń Polaków. Zdjęcia w albumie.

          • Dzień bez plecaka

            30.10.2023

            Jak co roku, tak i tym razem Samorząd Uczniowski zaplanował działania, które będzie realizował w ramach całorocznego  planu pracy. Wśród nich, tradycyjnie, mają miejsce comiesięczne akcje. W tym roku pod nazwą „Nie samą nauką żyje szkoła” uczniowie reprezentujący klasy starsze wybrali dni oraz zaproponowali działania, które będą podejmowane każdego miesiąca. We wrześniu Samorząd Uczniowski włączył się w akcję sprzątania świata, natomiast w październiku odbył się Dzień bez plecaka. W tym dniu dzieci nie zabrały z domów plecaków, co nie znaczy jednak, że przyszły do szkoły z pustymi rękami. Zabawa polegała na tym, żeby wszystkie potrzebne przybory szkolne spakować w dowolny, pomysłowy sposób i w nietypowy sposób zabrać je ze sobą do szkoły. Tak się składa, że Dzień bez plecaka jest akcją planowaną przez Samorząd Uczniowski każdego roku, ponieważ uczniowie wciąż mają nowe pomysły. Tegoroczne inspiracje w albumie.

          • JESIENNY KĄCIK PRZYRODY W PRZEDSZKOLU

            24.10.2023

            Okazuje się, że jesień króluje nie tylko w sadach, czy ogrodach. W naszym przedszkolu można ją znaleźć w KĄCIKU PRZYRODY, który powstał dzięki uprzejmości Rodziców. Dzieci przynosiły materiał przyrodniczy: kasztany, orzechy, żołędzie, liście, kwiaty, dynie, szyszki oraz inne warzywa i owoce. Dzięki temu powstał barwny kącik, który zachwyca różnorodnością i kolorami. Przedszkolaki mogą korzystać ze zgromadzonych zbiorów podczas zabaw dydaktycznych ( wspólnie oglądamy, porównujemy, przeliczamy, segregujemy i układamy). Każde dziecko może w wolnej chwili podejść do jesiennego kącika i do woli dotykać, wąchać oraz badać znajdujące się tam dary jesieni. 

            Kącik przyrody w przedszkolu daje dzieciom możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą i jest nieustannym źródłem doświadczania, odczuwania i przeżywania. 

            24 października 2023r. przedszkolaki przygotowały smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe. Dzieci dobrze wiedzą, jak ważne dla naszego zdrowia jest spożywanie owoców. Była to również okazja do porównywania wyglądu i smaku wybranych owoców oraz rozpoznawania owoców po dotyku i smaku. Każdy skomponował własny zestaw witaminek, które jesienią są bardzo potrzebne. Po skończonej pracy wszystkie dzieci ze smakiem zjadły owocowe przysmaki. Przygotowanie szaszłyków dało naszym przedszkolakom wiele satysfakcji i radości. Było pysznie, kolorowo i .......zdrowo!

            Zapraszamy do galerii zdjęć.

             

          • "Jesienne przedstawienie" w oddziale zerowym

            19.10.2023

            W dniu 19.10.2023r. dzieci z oddziału zerowego przygotowały przedstawienie pt. " Kolorowa Jesień". Prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i woklane przed publicznością swoich Rodziców, Pana Dyrektora oraz swojej wcyhowawczyni. Piękne kostiumy aktorów oraz jesienna dekoracja oddawała  klimat  ciepła, skarbów czyli warzyw i owoców zgromadzonych w koszach jakie niesie Pani Jesień. Dzieci  w drugiej części występu przekazały cenne rady jak zadbać o zdrowie wcielając się w rolę owoców i warzyw. Ta piękna pora roku owocująca w barwne liście,kasztany, żołędzie została pięknie przedstawiona przez małych artystów. Na zakończenie jesiennego spotkania Pan Dyrektor pogratulował wszystkim dzieciom występu oraz na pamiątkę zostały zrobione fotografię, które utrwalą w naszej pamięci i galerii barwną, złotą, piękną JESIEŃ. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę w przygotowaniu bardzo ładnych kostiumów: Pani Jesieni, Jesieni Ogrodniczki, leśnych, zwierząt, liści, jarzebiny, wiewiórek, owoców. Zapraszamy do galerii zdjęć

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ppłka Ludwika Marszałka "Zbroi" w Brzezinach
      • 17 2233206
      • 39-111 Brzeziny 621 Poland
      • Komunikacja z naszą szkołą w formie elektronicznej może odbywać się przez elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej e-PUAP. Platforma ta dostępna jest pod adresem internetowym: http://epuap.gov.pl/ Identyfikator szkoły na portalu ePUAP: SPBrzeziny1 Adres skrytki podawczej: /SPBrzeziny1/SkrytkaESP Na adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP