• SPORTOWE WYDARZENIA W ROKU SZKOLNYM 2014/15

• POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ - 18.03.2015

18 marca 2015 roku drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych zawodach piłki siatkowej w Sędziszowie Małopolskim, gdzie zajęła III miejsce.

GMINNE ZAWODY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ - 12.03.2015

12 marca w zawodach mini piłki siatkowej uczestniczyły drużyny z czterech szkół naszej gminy. I miejsce zajęła drużyna dziewcząt naszej szkoły, która uzyskała awans do powiatowych zawodów. Drużyna chłopców zajęła III miejsce.

GMINNE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM - 28.02.2015

28 lutego 2015 roku odbyły się w naszej szkole gminne zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w których uczestniczyły drużyny z sześciu szkół. I miejsce zajęła uczennica VI klasy - Anna Święch, a II miejsce - Agnieszka Chmura, IV miejsce zajął uczeń klasy IV - Mateusz Rakoczy. Ci uczniowie otrzymali awans do zawodów powiatowych.

GMINNE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM.

18 lutego 2015 roku odbyły się w naszej szkole zawody w tenisie stołowym o Puchar Prezesa UKS w Wielopolu Skrzyńskim. W zawodach uczestniczyły drużyny z sześciu szkół. III miejsce zajęła drużyna w składzie Mikołaj Wojnarowski i Jakub Książek, II miejsce drużyna dziewcząt w składzie Agnieszka Chmura i Anna Święch.

20 lutego 2015 roku drużyna dziewcząt w skladzie Agnieszka Chmura i Anna Święch uczestniczyła w Powiatowych Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w Iwierzycach.

NOWOROCZNY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

10 stycznia 2015 roku w Publicznym Gimnazjum w Wielopolu odbył się noworoczny Turniej w pilce nożnej. Gościem zawodów był nowo wybrany wójt gminy Wielopole Skrzyńskie pan Marek Tęczar. Nasza drużyna zajęła I miejsce, a zawodnikiem Turnieju został Mikołaj Wojnarowski.

GMINNE ZAWODY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ W BRZEZINACH.

13 grudnia odbyły się w naszej szkole zawody w halowej piłce nożnej. Zawody rozegrały cztery drużyny, nasza zajęła II miejsce.

GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM. POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE W ROPCZYCACH.

GMINNE ZAWODY SPORTOWE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM. POWIATOWE ZAWODY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W OSTROWIE.

18 września 2014 roku nasi uczniowie wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych. II miejsce w skoku w dal zajęła Agnieszka Chmura, III miejsce w tej samej konkurencji zajęła Anna Święch. Paulina Stachura zdobyła II miejsce w rzucie piłeczką palantową, a Justyna Podgórska II miejsce w biegu na 60 m.

25 września dziewczęta uczestniczyły w zawodach powiatowych.

6 października odbyły się w Wielopolu zawody w biegach przełajowych. Urszula Cholewa zajęła IV miejsce.

W powiatowych zawodach w biegach przełajowych, które odbyły się 10 października w Ostrowie brał udział Jakub Książek.

5. TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA W KATEGORII CHŁOPCÓW 10 - 11 LAT

Turniej odbył się 8 września 2014 roku na Orliku w Wielopolu Skrzyńskim. Wzięło w nim udział cztery drużyny. Nasi chłopcy zajęli IV miejsce.